Онлайн ТБ – Трініті

МІНІМАЛЬНИЙ
99 грн / місяць
152 каналу
+ КИНОЗАЛ
 
СЕРЕДНІЙ VIP PREMIUM
119 грн / місяць
205 каналів
+ КИНОЗАЛ
 
МАКС VIP PREMIUM
159 грн / місяць
220 каналів
+ КИНОЗАЛ
 
СЕРЕДНІЙ VIP PREMIUM + Футболы 1, 2
189 грн / місяць
205 каналів
+ КИНОЗАЛ
+ ФУТБОЛ 1, 2
МАКС VIP PREMIUM + Футболы 1, 2
249 грн / місяць
220 каналів
+ КИНОЗАЛ
+ ФУТБОЛ 1, 2
ФУТБОЛЫ 1, 2
109 грн / місяць
ФУТБОЛ 1, 2
 
 

Виберіть пристрій

ANDROID СМАРТФОН

Найбільш чудова властивість TRINITY-TV – телебачення в кишені! І не тільки ТБ … З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті – досить доступу в інтернет. Качай додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройди безкоштовну активацію в Особистому кабінєті за адресою http://stat.smart.net.ua і насолоджуйтеся сервісом TRINITY! і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

Інструкція із встановлення

 

ANDROID ПЛАНШЕТ

Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі рейтингові канали а так же архів якісних фільмів і популярних передач. Це все що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть безкоштовну активацію в Особистому кабінєті за адресою http://stat.smart.net.ua і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!
і проводите час із захоплюючим контентом!

Інструкція із встановлення.

 

КОМП’ЮТЕР

Найпоширеніше пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV – це комп’ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТВ і кінозал. Безумовно на комп’ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно … Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп’ютер і залиште постійні пошуки.

Інструкція із встановлення.

 
 

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Введіть код активації пристрою у Особистому кабінєті за адресою http://stat.smart.net.ua і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!

Інструкція із встановлення Samsung, LG.

ПРИСТАВКА

Якщо Ваш телевізор не має функцію СМАРТ – не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніше пристрій. Процес цього перетворення нескладний – виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки – Ви можете придбати її у нас.

Інструкція із встановлення.