Нові тарифи!

Шановні абоненти!

З 01.02.2022 року для абонентів населених пунктів Херсон, Каховка, Нова Каховка, Таврійськ, Малокаховка, Цукури, Кам’янка, Плодове, Сергіївка – вводяться нові тарифи на послуги доступу до мережі Інтернет, інформацію щодо зміни тарифів можна дізнатись на сайті за посиланням: smart.net.ua/tariffs/

Для всіх абонентів що, приєдналися протягом останніх 6 місяців, до 01.02.2022 року, старий тариф буде діяти протягом 6 місяців з моменту підключення.

Збільшення тарифів пов’язане з зростанням інфляції збільшення вартості енергоносіїв, мінімальної заробітної плати – яке призводить до збільшення вартості оренди та податків. Зміни в тарифах дадуть можливість компенсувати подорожчання собівартості послуги, продовжити інвестування у професійний персонал та якісні інноваційні послуги, створювати все більш високі стандарти якості, надаючи високопрофесійні і надійні комунікації, відкривати світ для наших клієнтів, надаючи доступ до інформації та розваг максимально постійно та за останніми технологічними стандартами.
Ми сподіваємося на ваше розуміння і віримо, що запорука нашого успіху полягає в нашій здатності професійно та швидко постачати послуги нашим клієнтам.

З питань підключення інтернету/технічної підтримки/встановлення відеоспостереження/систем безпеки телефонуйте на номери:
050-431-3333
068-431-3333
073-431-3333
Для швидкого інформування підписуйтесь на наш телеграм канал: https://t.me/smartnetisp

Наша сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/smartnetkah/